Rss Feed
 1. Posuď knihu podle obalu (50)

  neděle 15. června 2014


  Toto je meme pořádané Syki. Jeho cílem je každou neděli zveřejnit obálku knihy (je jedno, jestli vyjde v budoucnu, nebo už vyšla), stručnou anotaci a vlastní názor na obálku.  Název knihy: A Thousand Pieces of You
  Autor: Claudia Gray
  Datum vydání: 4. 11. 2014

  Rodiče Marguerite Caine, fyzikové, jsou známí pro jejich radikální vědecké úspěchy. Jejich nejúžasnější vynález: Ohnivý Pták, který umožňuje uživatelům přeskočit do paralelních světů, některých nesmírně odlišných od toho našeho. Ale když je Margueritin otec zavražděn, jeho vrah – atraktivní a záhadný pomocník jejích rodičů Paul – unikne do jiné dimenze dřív, než se ho zmocní právo.

  Marguerite nemůže nechat muže, který zničil její rodinu, nechat na svobodě a tak pronásleduje Paula skrze různé světy, kde se jejich životy propojí ve stále více osobnějších způsobech. S každým setkáním začíná zpochybňovat Paulovu vinu – a její vlastní srdce. Brzy zjistí, že pravda za smrtí jejího otce je hrozivější, než by si kdy mohla představit.
  Můj názor: Můžu ho vyjádřit jedině takto:


  Jestli se chcete o této obálce a jejích předchozích verzích dozvědět něco víc, koukněte se sem: http://www.epicreads.com/blog/behind-the-design-a-thousand-pieces-of-you/.
  |


 2. 2 komentářů :

  1. Kleria Amanda řekl(a)...

   Ta obálka je prostě nádherná! :o :D

  2. Ano, ano.. je boží! :)

  Okomentovat