Rss Feed
 1. Posuď knihu podle obalu (5)

  neděle 27. listopadu 2011


  Toto je meme pořádané Knižním doupětem. Jeho cílem je každou neděli zveřejnit obálku knihy (je jedno jestli vyjde v budoucnu, nebo už vyšla), stručnou anotaci a vlastní názor na obálku.


  Název knihy: Luminous
  Autor: Dawn Metcalf
  Datum vydání: 7. 7. 2011
  Anotace na Goodreads:
  Jak se realita vytráci a čas se zastavil, Consuela je chycená ve světě Koloběhu. Vzdálená ode všech které miluje v tomhle měnícím se světě překrývajícím náš vlastní Consuela rychle objeví, že má schopnost vystoupit z její pozemské kůže a pokrýt se v nové, vytvořené z jejího okolního světa, vytvořené z vody, ohně, vzduchu. Připojí se k ní ostatní mladí s neobyčejnými schopnostmi, spoutáni aby ochránili svět, který mohou ovlivnit, ale do kterého už nepatří.
  Když díky vraždě hrozí zánik Koloběhu, Pozorovatel pověří Consuelu a nepolapitelného, atraktivního V zastavením vraha. Jenže psychopat, který vyhrožuje jejímu novému světu také může držet jediný klíč ke Consuelině cestě domů.

  Můj názor: Miluju tuhle obálku. Miluju ty barevné motýli, protože ve mně vyvolávají vzpomínky na teplé měsíce. I modelka je pěkná, navíc je jakoby tvořená motýli, což naznačuje souvislost s dějem. I barevně je dobře sladěná. Co se týče knihy samotné, tak na ni jsem četla různé recenze, tak jsem zvědavá, jaká vlastně bude. Každopádně s obálkou jsem hodně spokojená.
  |


 2. 0 komentářů :

  Okomentovat