Rss Feed
 1. Posuď knihu podle obalu (4)

  neděle 20. listopadu 2011


  Toto je meme pořádané Knižním doupětem. Jeho cílem je každou neděli zveřejnit obálku knihy (je jedno jestli vyjde v budoucnu, nebo už vyšla), stručnou anotaci a vlastní názor na obálku. 

  Název knihy: Between The Sea and Sky
  Autor: Jaclyn Dolamore
  Datum vydání: 25. 10. 2011
  Anotace na Goodreads: Esmerine vždycky toužila připojit se ke své starší sestře, Dosinii, jako siréna - to nejvyšší poslání jaké mořská panna může mít. Když Dosinie uteče na pevninu, Esmerine je poslána, aby ji přivedla zpět. S použitím magie přemění své ploutve na nohy a vrávorající se vydá do hlavního města. Tam narazí na přítele, kterého nevyděla od dětství - elegantního mladého muže Alandareho, který patří k okřídlenému druhu lidí. Když se Esmerine a Alandare spojí, aby našli Dosinii, obnoví tím své přátelství...a vznítí  city pro lásku tak ohromnou, že nemůže být spoutána mořem, zemí ani vzduchem.  

  Můj názor: Této knihy jsem si všimla na nějakém knižním blogu a zaujala mě hlavně svou obálkou. Nápad modelky vycházející přímo z moře se mi ohromně líbí, navíc to souvisí s obsahem knihy. Obálka je celkově sladěna do modré barvy (kterou, jak už jsem se zmínila, mám ráda) a to včetně písma. Podle mě jde o jednu z povedených obálek.   

 2. 1 komentářů :

  1. Anonymní řekl(a)...

   Obálka je pěkná, ale mě zrovna mořské panny moc nelákají. A připomíná mi to jednu pohádku :D:).

  Okomentovat