Rss Feed
 1. Sladká políbení (22)

  pátek 25. října 2013


  Toto je týdenní meme pořádané Syki.  Neanderthal Seeks Human: A Smart Romance
  Penny Reid

  Nejdřív jsem o spánku ani neuvažovala. Dělala jsem kolečka kolem Quinnova prázdného bytu s přáním, abych si s sebou vzala komiksovou knížku a uvědomila jsem si, že ani nemám svůj blbý mobil. Nicméně v návalu mrzutosti jsem padla na postel a okamžitě usnula.

  Když jsem se vzbudila, byla jsem zmatená. Výhled na park a jezero a město mi řekl, že je stále noc, ale já jsem neměla ponětí, jak dlouho jsem spala. Protáhla jsem se, plánovala jsem že vstanu a zkontroluju čas na mých hodinkách díky světlu v koupelně, ale najednou jsem si uvědomila, že nejsem sama.

  Vedle mě bylo tělo.

  Ve skutečnosti jsem byla okolo toho těla omotaná.

  A to tělo nespalo.

  Dech se mi zadrhl, ,,Quinne?“

  Ruka kolem mých ramen mě jemně stiskla předtím, než ji sundal, přesunul se na posteli a zvedl se na loket, takže jsme byli tváří v tvář.

  ,,Ahoj-“ jeho druhá ruka okamžitě se okamžitě zapletla do mých vlasů, přičemž zvrátil mou hlavu dozadu, aby mohl přitisknout svou pusu na mou. V polibku jsem se naklonila, přitiskla jsem svoje tělo na jeho a cítila radost a úlevu a vděk, které byly nepopsatelné.

  Líbali jsme se, jenom líbali, hodně dlouho. Někdy jsem byla nad ním, někdy jsme seděli, někdy jsme leželi. Tak to pokračovalo a kdyby nebyla potřeba dýchat, mohli bychom se líbat po zbytek našich životů. Já bych si nestěžovala.

  Odsunul mi vlasy z obličeje, v tuto chvíli jsem mu seděla na klíně a byli jsme uprostřed postele, a položil si svoje čelo na moje.

  ,,Quinne, je mi to tak líto.“ Objala jsem ho, moje ruce kolem jeho krku.

  ,,Janie, není tu nic, co by ti mělo být líto-“

  ,,Ale já jsem předpokládala to nejhorší, viděla jsem tě s Jem a myslela jsem, že – že ty a ona-“

  Jeho ruce mě sevřely pevněji, ,,Že jsme hráli 'schovej klobásu'?“ odcitoval dřívější Elizabethina slova, která, i přes všechny události tohoto večera, nás rozesmála.

 2. 0 komentářů :

  Okomentovat