Rss Feed
 1. Posuď knihu podle obalu (1)

  neděle 30. října 2011


  Toto je meme pořádané Knižním doupětem. Jeho cílem je každou neděli zveřejnit obálku knihy (je jedno jestli vyjde v budoucnu, nebo už vyšla), stručnou anotaci a vlastní názor na obálku.

  Název knihy: The Summoning
  Autor: Kelley Armstrong
  Datum vydání: 1.7. 2008
  Anotace na Goodreads:
  Po letech častého stěhování, které následovalo po smrti její matky, se život Chloe Saundersové konečně sklidňuje. Chodí do výtvarné školy, snaží se splnit si svůj sen stát se režisérkou, má přátele, potkává kluky. Její největší starost je, že se nevyvíjí tak rychle jako její přátelé. Ale když na ni přijde puberta, přinese mnohem víc než vlnu hormonů. Chloe začne vidět duchy - všude, vyžadující si její pozornost. Poté co se zhroutí, její oddaná teta Lauren ji dostane do vysoce doporučovaného  
  ústavu.

  Nejprve vypadá Lyle House jako celkem dobré místo, kromě Chloeina strachu, že by mohla čelit životu s psychickou nemocí. Ale jakmile se pomalu seznamuje s ostatními dětmi v domově - okouzlujícím Simonem a jeho zlověstným, neusmívajícím se bratrem Derekem, nesnesitelnou Tori, a Raem, který má ,,problém'' s ohněm - Chloe si začíná uvědomovat že tu je něco, co je všechny poutá dohromady, a že to není obvyklé chování ,,problémových dětí''. Společně objeví, že ani Lyle House není normální ústav...  Můj názor: Podle mého názoru se jedná o velmi vydařenou obálku. I když tahle kniha vyšla už před několika lety, všimla jsem si jí až teď, a to právě díky její obálce. Líbí se mi kombinace temna, modelky a šperku, který drží v ruce. Myslím že právě drahokam je to, co vás na obálce upoutá nejdřív. Vyniká jak svou velikostí, tak kontrastem s pletí modelky. Myslím, že obálka plní svůj úkol - a to navnadit k četbě.
  |


 2. 0 komentářů :

  Okomentovat